Kontakt do firmy Wako

Kompleksowa oferta jaką dla Państwa przygotowaliśmy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze rolety, żaluzje, moskitiery i markizy tarasowe to jakość i funkcjonalność w jednym. Stworzone z wysokiej klasy materiałów doskonale sprawdzą się w prywatnych mieszkaniach, czy domach oraz wszelkiego rodzaju instytucjach i placówkach społecznych i prywatnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy WAKO rolety żaluzje z Gdańska. Wierzymy, że znajdą Państwo produkty dostosowane do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu, Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie i pomogą dokonać najlepszego wyboru

WAKO Rolety i Żaluzje

ul. Nowy Świat 11b

80-299 Gdańsk Osowa

Trwa wysyłanie...

Formularz został wysłany poprawnie.

Wystąpił bład podczas wysyłania formularza.
Prosimy spróbować ponownie.

NAPISZ DO NAS

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest WAKO z siedzibą przy ul. Nowy Świat 11b w Gdańsku. Moje dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu. Dane podaję dobrowolnie i jestem świadomy prawa do dostępu do treści moich danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wskazanych w formularzu przez WAKO z siedzibą przy ul. Nowy Świat 11b w Gdańsku, w celu przekazywania mi informacji o nowościach i promocjach.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na adres e-mail wskazany w formularzu informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 poz. 1422).

Strona korzysta z plików cookies jedynie w celach statystycznych. Żadne dane osobowe odwiedzających nie są przechowywane.x