Rolety i żaluzje – funkcjonalne osłony okienne w różnych wariantach

Sprzedaż żaluzji i rolet okiennych w Gdańsku

 

Firma WAKO działa na rynku od 2007 roku. Nasze bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta, pozwoliło nam zająć wysoką pozycję na trójmiejskim rynku. Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży oraz montażu osłon okiennych wewnętrznych i zewnętrznych takich jak:

●        Rolety materiałowe, rolety rzymskie

●        Rolety SCREEN

●        Rolety zewnętrzne

●        Żaluzje poziome aluminiowe i drewniane  oraz żaluzje pionowe

●        Żaluzje fasadowe

●        Żaluzje plisowane

●        Okiennice wewnętrzne Shutters

●        Zasłony, firany, karnisze

●        Moskitiery (siatki przeciw owadom do okien i drzwi)

●        Markizy tarasowe i balkonowe

●        Pergole

●        Osłony łodziowe

 

Nasze produkty dedykowane są dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Oferujemy tylko markowe, nowoczesne osłony wyprodukowane z najwyższą starannością przez czołowych producentów w Europie. Nasze produkty spełniają wszelkie międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa, posiadają niezbędne atesty. Osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne naszej firmy charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną i wzorzystością. Są wysoce funkcjonalne i posiadają wiele nowoczesnych możliwości instalacji. Współpracujemy tylko z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi dostawcami materiałów.

 

Nawet najbardziej wygórowane i wyszukane wymagania naszych Klientów nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Cieszymy się, że produkty naszej firmy mogą gościć w Państwa domach i firmach. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, jest zobowiązaniem do dalszego rozwoju, dlatego poza najnowocześniejszymi produktami oferujemy także:

 

●        Bezpłatny pomiar i wycenę dla wygody i komfortu naszych Klientów

●        Szeroki wybór wzorów i duża gama kolorystyczna oferowanych produktów

●        Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów

●        Fachowe doradztwo i bardzo szybki montaż

●        Szybkie terminy realizacji zleceń

●        2 lata gwarancji

●        Serwis pogwarancyjny

 

Miej światło pod kontrolą! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy WAKO rolety żaluzje. Nasze usługi realizujemy na terenie całego Trójmiasta i okolic. Zachęcamy również do kontaktu z nami, jeśli mają Państwo szczegółowe pytania odnośnie wariantów naszej oferty, czy usług monterskich. Duży wybór rolet i żaluzji okiennych w Gdańsku i całym Trójmieście. Zapraszamy do współpracy

Strona korzysta z plików cookies jedynie w celach statystycznych. Żadne dane osobowe odwiedzających nie są przechowywane.x