Rolety rzymskie

Roleta rzymska to zasłona podnoszona za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Rolety rzymskie to rozwiązanie dla osób pragnących przysłonić, a zarazem udekorować okno. Zaliczamy je do jednych z najbardziej eleganckich i funkcjonalnych rolet. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i  klasycznych. Rolety rzymskie są wyjątkowo praktyczne, gdyż o wiele łatwiej utrzymać je w czystości, niż tradycyjne rolety. Montaż  rolet rzymskich jest bardzo uniwersalny, ze względu na możliwość ich przymocowania do ramy okna, nadproża, a także sufitu. Rolety rzymskie są dostępne w wielu wzorach i kolorach, co pozwoli dostosować je do indywidualnego stylu i charakteru każdego pomieszczenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi wariantami osłon okiennych wewnętrznych, takimi jak żaluzje plisowane, żaluzje poziome i pionowe.

Strona korzysta z plików cookies jedynie w celach statystycznych. Żadne dane osobowe odwiedzających nie są przechowywane.x