Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1

Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1

Nasi podopieczni z Piast Człuchów w finale!

Miło nam poinformować, że do Finału Ogólnopolskiej I edycji Turnieju Gry 1×1, organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej, zakwalifikowali się nasi „podopieczni” z drużyny Piast Człuchów.

Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1 | WAKO Rolety | Piast Człuchów

Czas poznać najlepsze dryblerki i dryblerów w kraju!

W piątek (17.11.2023 r.) w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolski I edycji Turnieju Gry 1×1. Rozgrywki te zorganizowane zostały przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej. O miano najlepszej dryblerki i najlepszego dryblera walczyło 64 zwycięzców finałów wojewódzkich z roczników 2012 i 2013.

Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1

Od wiosny br. w 13 województwach, które zgłosiły chęć dołączenia do I edycji Turnieju Gry 1×1, ponad 30 tys. zawodniczek i zawodników w czterech kategoriach wiekowych (U-8, U-9, U-10, U-11) brało udział w klubowych turniejach eliminacyjnych – rozgrywkach, mających na celu wyłonienie reprezentantów klubów do etapu regionalnego. – Jesteśmy dumni, że I edycja Turnieju Gry 1×1 cieszyła się tak dużą popularnością oraz wzbudzała pozytywne emocje zarówno wśród uczestników, jak i trenerów. Ich reakcja pokazuje, że w polskim ekosystemie piłkarskim wciąż jest miejsce na promocję rozwoju indywidualnych zdolności zawodników oraz kształtowanie ich odwagi na boisku – mówi wiceprezes PZPN ds. Piłkarstwa Amatorskiego, Adam Kaźmierczak. – Chcemy, aby trenerzy, pracujący z dziećmi, w planowaniu treningów również zwracali uwagę na ten fundamentalny element sztuki piłkarskiej – dodaje.

Najlepsi zawodnicy gry 1×1 w kraju

Po zmaganiach klubowych, regionalnych oraz wojewódzkich nadszedł czas na Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1. W piątek 17 listopada br. w Warszawie poznamy najlepsze dryblerki i dryblerów w kraju. Po rozegranym finale wszyscy uczestnicy rozgrywek oraz ich trenerzy zasiądą na trybunach PGE Narodowego i będą wspierać reprezentację Polski w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z Czechami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii poza nagrodami rzeczowymi otrzymają również zaproszenie do udziału w dziecięcej eskorcie podczas meczu towarzyskiego Polska-Łotwa.

Finał Ogólnopolski Turnieju Gry 1×1 | WAKO Rolety | Piast Człuchów

Źródło: http://www.mzpn.pl/czas-poznac-najlepsze-dryblerki-i-dryblerow-w-kraju/

Może również Cię zainteresuje:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: