Żaluzje Bambusowe

żaluzje drewniane bambusowe | wako rolety
Odtwórz film na temat żaluzje drewniane bambusowe | wako rolety

Darmowy pomiar

Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o produkt

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Kliknij, zadzwoń i zapytaj o produkt.

Stylowe przesłony okienne

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe w ostatnich latach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest szerokie zastosowanie tego materiału w wyposażaniu i urządzaniu wnętrz. Elementy wykonane z drewna bambusowego robią niezwykłe wrażenie estetyczne. Dzięki ich obecności nasze wnętrza stają się jednocześnie przytulne, nowoczesne oraz praktyczne. Dlatego nie bez powodu drewno bambusowe znalazło zastosowanie także w przypadku żaluzji. Technologia produkcji drewna bambusowego pozwala na uzyskanie różnych pięknych faktur i kolorów, inspirowanych samą naturą, a jednocześnie niepowtarzalnych wzorów.

W naszej ofercie znajdą Państwo 12 modnych kolorów żaluzji bambusowych w dwóch szerokościach lamelek: 25 mm oraz 50 mm. Doskonale dopasują się do różnej wielkości okien oraz stylistyki poszczególnych wnętrz. Dzięki temu w prosty sposób można stworzyć spójną aranżację, idealnie komponującą się z kolorystyką stolarki okiennej, podłogi czy mebli. Naturalne piękno żaluzji bambusowych można jeszcze bardziej podkreślić, wybierając spersonalizowane elementy wykończenia, dzięki czemu cały projekt stanie się niepowtarzalny i „uszyty na miarę”.

Cechy żaluzji bambusowych

To uniwersalne rozwiązanie, które dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu.

Lamele

o szerokości 25 i 50 mm pozwalają dopasować się do każdej aranżacji wnętrza

Precyzyjna regulacja

ilości światła przenikającego do wnętrza (sterowana manualnie lub elektrycznie)

Wysoka jakość

materiałów, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu

Żaluzje Bambusowe

Niezastąpione rozwiązanie dla Twojego domu!

żaluzje drewniane bambusowe | wako rolety

Ponadczasowe osłony okienne

Sterowanie żaluzji

Obrót lameli pozwala na precyzyjną regulację ilości wpadającego światła bez konieczności podnoszenia żaluzji, dzięki czemu sami decydujemy o tym, ile promieni słonecznych chcemy wpuścić do naszego wnętrza. Płynną pracę zapewnia zastosowanie dostępnych mechanizmów, najczęściej ten rodzaj osłon sterowany jest ręcznie za pomocą sznurków lub łańcuszka.

Klienci ceniący komfort i nowoczesność mają możliwość zastosowania różnych form sterowania elektrycznego:

  • przewodowe
  • radiowe
  • bateryjne

Dzięki możliwości połączenia z systemem inteligentnego zarządzania domem, produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Płynniejsza kontrola ilości światła

Rozmiary lameli

Zaletą produktu jest różnorodność szerokości lameli, które dobieramy w zależności od pożądanego efektu oraz możliwości montażowych:

  • 25 mm
  • 50 mm

Żaluzje bambusowe na wymiar, ze względu na swoją unikatowość, zasługują na szczególną uwagę, ze względu na ich wykonanie oraz dopasowanie do niemal każdego okna (duże gabaryty, nietypowe kształty). To wszystko sprawia, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczeń biurowych, zyskają jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat.

żaluzje drewniane | wako rolety
żaluzje drewniane | wako rolety

Innowacyjne rozwiązania

Ciekawa alternatywa

Ciekawym rozwiązaniem są lamele FAUX WOOD, wykonane są z kompozytu PVC i drewna naturalnego. Żaluzje o szerokości lameli 50 mm do złudzenia przypominają żaluzje drewniane. W przeciwieństwie do drewna odporne są na odkształcenia, wypaczenia i rozwarstwienia. Żaluzje FAUX WOOD dzięki swojej strukturze sprawdzą się również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia czy łazienka.

Może zainteresuje cię również:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: