Rolety screen

rolety screen | wako rolety
Odtwórz film na temat rolety screen | wako rolety

Darmowy pomiar

Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o produkt

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Kliknij, zadzwoń i zapytaj o produkt.

Przeciwsłoneczny produkt premium

Rolety screen

Rolety screen to niezwykle skuteczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się pięknym i jasnym wnętrzem, jednocześnie zapewniając ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. To produkt premium, który został stworzony w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Całościowe zalety zastosowania rolety screen to nie tylko ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń, ale również wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Rolety screen w szczególności polecamy montaż przy dużych przeszkleniach, gdzie całkowita ochrona przeciwsłoneczna jest szczególnie istotna. Specjalna tkanina, z której wykonana jest roleta, doskonale redukuje nasłonecznienie, aż o 75%, ale jednocześnie pozwala na swobodny dostęp do naturalnego światła dziennego. To rozwiązanie zapewni Ci nie tylko poczucie prywatności, ale także podniesie estetykę całego wnętrza, dzięki niecodziennemu i eleganckiemu wyglądowi.

Rodzaje rolet screen

Istnieje kilka sposobów montażu rolet screen, które pozwalają na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Elewacyjne

Wnękowe

Podtynkowe

rolety screen elewacyjne podtynkowe wnękowe | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Rolety screen

Wysokiej jakości osłona dla każdego domu

rolety screen | wako rolety

Bezpieczeństwo i komfort w jednym

Roleta na każdą porę roku

Tkaniny w tym systemie są trudnopalne i antyalergiczne. Tkanina na całej wysokości zaopatrzona jest w zamek ściśle łączący ją z prowadnicami, co daje odporność wiatrową niespotykaną w innych systemach. Takie rozwiązanie sprawia, że screen jest odporny na wiatr nawet do 145 km/h. Ścisłe przyleganie tkaniny do prowadnic zapewnia też ochronę przed owadami i zanieczyszczeniami, spełniając funkcję moskitiery.

Do wyboru mamy kilka stopni przezierności nazywanych stopniem otwarcia oraz możliwość całkowitego zaciemnienia. Szeroka gama kolorystyczna tkanin oraz samej konstrukcji przy zachowaniu niewielkich rozmiarów daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Płynniejsza kontrola ilości światła

Typy rolet screen

Samonośna konstrukcja rolet screen wykonana jest w całości z aluminium – skrzynka odkryta, bądź do zabudowy podtynkowej.


Wyróżniamy następujące typy rolet screen:

  • Rolety elewacyjne
  • Rolety podtynkowe
  • Rolety wnękowe

Rolety wyposażone są w napędy elektryczne wiodących producentów umożliwiając wybór rodzaju sterowania. W miejscach gdzie brak instalacji elektrycznej istnieje możliwość zastosowania napędów solarnych.

Prosta obsługa:

  • Pilot
  • Przełącznik
  • Urządzenia mobilne
rolety screen | wako rolety

Może zainteresuje cię również:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: