Żaluzje Plisowane (Plisy)

żaluzje plisowane | wako rolety | gdańsk sopot gdynia
Odtwórz film na temat żaluzje plisowane | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Darmowy pomiar

Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o produkt

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Kliknij, zadzwoń i zapytaj o produkt.

Wyjątkowe przesłony dla każdego okna

Żaluzje plisowane (plisy)

Żaluzje plisowane to wyjątkowy produkt na wymiar, który pozwala na dowolne zaaranżowanie okien w taki sposób, by dostosować ilość światła w pomieszczeniu według swoich preferencji, w zależności od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Szeroka gama możliwości, jakie dają żaluzje plisowane na wymiar, pozwala na idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia. Decydując się na plisy możemy zastosować jednocześnie dwa rodzaje materiałów w jednej żaluzji – od całkowicie zaciemniających, poprzez półprzezroczyste, aż po w pełni transparentne.

Zwinięte żaluzje plisowane na wymiar charakteryzują się  niewielką powierzchnią i masą. Do wyboru mamy wiele różnych materiałów i niezliczoną ilość ich kombinacji. Dzięki temu w plisach ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Cechy żaluzji plisowanych

Rolety plisowane na wymiar to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem i prywatność, ale również wspaniały dekoracyjny akcent dla każdego pomieszczenia. Ich cechy charakterystyczne sprawiają, że można go dostosować do absolutnie każdej sytuacji, zachowując w tym prostotę i elegancję.

Pasują do niestandardowych okien

np. trapezy, trójkąty, półkola. Dedykowane również do przeszkleń poziomych i ukośnych.

Niewielka ilość miejsca po zsunięciu

pozwala wpuścić do wnętrza pełnię światła słonecznego i uczynić plisę niewidoczną.

Sterowanie dwukierunkowe

pozwala idealnie dopasować położenie żaluzji do okoliczności.

Żaluzje Plisowane (Plisy)

Niezastąpione rozwiązanie dla Twojego domu!

żaluzje plisowane | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Ponadczasowe osłony okienne

Mnogość wzorów i kolorów

Szukasz ciekawych faktur, motywów lub deseni? Chcesz ocieplić wnętrze lub nadać mu nieco ekspresji? Poznaj wyjątkową kolekcję żaluzji plisowanych – transparentnych, półprzezroczystych oraz zaciemniających – która obejmuje ponad 550 wzorów. W kolekcji znajdziesz do wyboru dwa rodzaje tkanin: plisowane oraz typu „plaster miodu”, określanych jako rolety plisowane termoizolacyjne.

Aby uzyskać zamierzony efekt możesz dopasować również kolorystykę osprzętu. Antracyt, bazaltowy szary, biel kremowa, a może okleiny drewnopodobne? Indywidualnie dobrane rolety harmonijkowe stworzą wyjątkową i niepowtarzalną oprawę okien, niezależnie od stylu w jakim urządzasz swoje wnętrze.

Pełna kontrola temperatury

Plisy termoizolacyjne

W przypadku wewnętrznych osłon okiennych najlepsze właściwości termoizolacyjne posiadają żaluzje plisowane składające się z dwóch warstw tekstylnych. Tkaniny te łączone są ze sobą w taki sposób, aby tworzyły kanaliki, przypominające przekrojem plaster miodu. Gromadzące się w nich powietrze stanowi doskonałą izolację termiczną dla okna. Szczególny wpływ na efektywność energetyczną budynku wykazują modele z aluminiową powłoką.

Co ważne, to doskonała inwestycja na cały rok. Zimą plisy redukują utratę ciepła przez okna, a latem skutecznie chronią wnętrze przed jego nagrzewaniem się, ograniczając potrzebę korzystania z klimatyzacji.

rolety plisowane plisy termoilozacyjne | wako rolety | gdańsk sopot gdynia
rolety plisowane plisy montaż bezinwazyjny | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Innowacyjne rozwiązania

Montaż bezinwazyjny

Montaż rolety plisowanej może być wykonany bez ingerencji w konstrukcję okna. W swojej ofercie posiadamy zarówno modele zawieszane na ramie okna, jak również przyklejane do szyby przy pomocy profili montażowych. Niezależnie od wybranego rozwiązania zawieszenie żaluzji plisowanych na oknie będzie szybkie i odbędzie się bez użycia skomplikowanych narzędzi. Rolety plisowane bezinwazyjne mogą okazać się dobrym rozwiązaniem w wynajmowanych biurach i mieszkaniach.

Ale nie tylko. Chcesz zawiesić osłonę w świetle szyby jednak okna z wąskimi listwami przyszybowymi uniemożliwiają Ci zastosowanie stopek mocujących? Twoje okna są nieuchylne? Żaluzje plisowane bezinwazyjne sprawdzą się i w tych przypadkach!

Może zainteresuje cię również:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: