Rolety materiałowe

rolety materiałowe | wako rolety | gdańsk sopot gdynia
Odtwórz film na temat rolety materiałowe | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Darmowy pomiar

Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o produkt

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Kliknij, zadzwoń i zapytaj o produkt.

Ponadczasowe osłony okienne

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe wykonane z wysokiej jakości tkanin nie tylko skutecznie blokują światło słoneczne, ale również znacznie ograniczają widoczność z zewnątrz do pomieszczenia. Ta podwójna funkcjonalność zapewnia maksymalną prywatność i optymalną kontrolę światła, czyniąc Twoje przestrzenie życiowe o wiele bardziej komfortowe i przyjemne.

Nasze rolety materiałowe są łatwe w użyciu i intuicyjne, wymagają minimalnego wysiłku przy otwieraniu i zamykaniu. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, wzorów i materiałów, aby stworzyć spersonalizowane rolety, które doskonale pasują do dekoracji Twojego domu. Owa różnorodność zapewnia, że zawsze znajdziesz idealne dopasowanie do swojej przestrzeni.

Więc niezależnie od tego, czy szukasz stylowego i funkcjonalnego wnętrza, czy chcesz poprawić prywatność swoich przestrzeni życiowych, nasze wysokiej jakości rolety materiałowe zawsze będą trafnym wyborem!

Zalety rolet materiałowych

Rolety materiałowe sprawdzą się jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Mogą także służyć jako ekran projekcyjny. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu.

Swobodne ustawienie wysokości

przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego

Ochrona przed śłońcem

Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.

Rozwiązanie dla dużych powierzchni

Rolety doskonale sprawdzą się przy przesłanianiu dużych powierzchni: witryn okiennych, wnęk, regałów, a także jako ekran projekcyjny - nawet do 20 m2.

Rolety materiałowe

Niezastąpione rozwiązanie dla Twojego domu!

rolety materiałowe gdańsk | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Ponadczasowe osłony okienne

Zastosowane materiały

Szeroka gama kolorów tkanin pozwala nam stworzyć spójną kompozycję. W ofercie posiadamy zarówno materiały przezierne, jak i blackout, dzięki którym uzyskamy pełne zaciemnienie pomieszczenia. Podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową tkaniny odbijają promienie słoneczne, tym samym zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz nagrzaniem.

W ofercie posiadamy tkaniny trudno zapalne oraz niepalne, dzięki czemu nasze rolety mogą być zamontowane w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych. Wszystkie tkaniny posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom. Dzięki swojej uniwersalności mogą służyć jako przesłony witryn okiennych, wnęk czy również jako ekrany projekcyjne.

Płynniejsza kontrola ilości światła

Rolety dzień/noc

Ciekawym rozwiązaniem rolet materiałowych są rolety „dzień/noc”, które w przeciwieństwie do zwykłych rolet materiałowych umożliwiają płynną regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Wykonane są z dwóch róznych rodzajów materiałów, tworzących poziome pasy – tkaniny kryjącej i przeziernej. Dzięki zapewnieniu dostępu światła bez konieczności podnoszenia rolety spełniają one również funkcję dekoracyjną. Bogata oferta tkanin pozwoli dopasować ten typ rolety do otaczającego nas wnętrza.

Roleta może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza.

rolety materiałowe dachowe | wako rolety | gdańsk sopot gdynia

Dla pomieszczeń na poddaszu

Rolety dachowe

Jeśli chodzi o pomieszczenia znajdujące się na poddaszach, ważne jest, aby wziąć pod uwagę określone rodzaje osłon okiennych, które są odpowiednie dla tych obszarów. W tym miejscu przydają się rolety dachowe, które służą różnym celom, takim jak zapewnienie cienia i ochrona wnętrza przed nadmiernym ciepłem.

Nasze rolety dachowe są dostępne w różnych opcjach, w tym w tkaninach, które są ognioodporne i niepalne. Oznacza to, że nasze produkty są idealne do instalacji w budynkach, które wymagają ścisłego przestrzegania przepisów przeciwpożarowych. Co więcej, wszystkie używane przez nas tkaniny zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem zgodności z podstawowymi normami bezpieczeństwa, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto obawia się alergii lub ma szczególne wymagania zdrowotne.

Tak więc, jeśli szukasz niezawodnego i skutecznego rozwiązania do zasłaniania okien w pomieszczeniach na poddaszu, nasze rolety dachowe są doskonałym wyborem, aby zwiększyć komfort, estetykę i bezpieczeństwo Twojej przestrzeni.

Może zainteresuje cię również:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: