Żaluzje Drewniane

żaluzje drewniane bambusowe | wako rolety
Odtwórz film na temat żaluzje drewniane | wako rolety

Darmowy pomiar

Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o produkt

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Kliknij, zadzwoń i zapytaj o produkt.

Stylowe przesłony okienne

Żaluzje drewniane

Nasza kolekcja żaluzji drewnianych z drewna egzotycznego jest idealnym dodatkiem do każdego projektu aranżacji wnętrz. Naturalne piękno tego drewna może naprawdę podnieść atmosferę każdej przestrzeni. Dzięki naszemu wyjątkowemu wyborowi drewna z pewnością znajdziesz idealny akcent pasujący do każdego stylu. Mogą one dodać subtelnej elegancji nowoczesnym wnętrzom lub podkreślić wyrafinowanie klasycznych projektów.

Nasza szeroka gama kolorów została zaprojektowana tak, aby harmonijnie pasować do aktualnych trendów projektowych. Jednak drabinka jest równie ważna jak wybór kolorowych listew. W wersji sznurkowej płynnie wtapia się w tło, stanowiąc ledwie zauważalny akcent. W formie dekoracyjnej wstążki staje się wyróżniającym się elementem wnętrza, uzupełniając listwy, tworząc skoordynowany wygląd lub dodając uderzający kontrast.

Dla każdego, kto chce dodać ciepła i uroku do swojego domu, nasza kolekcja drewna egzotycznego jest idealnym wyborem.

Cechy żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane to uniwersalne rozwiązanie, które dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu.

Lamele

o różnej szerokości pozwalają dopasować się do każdej aranżacji wnętrza

Regulacja

kąta położenia żaluzji w sposób płynny

Sterowanie

manualne lub automatyczne

Żaluzje Drewniane

Niezastąpione rozwiązanie dla Twojego domu!

żaluzje drewniane bambusowe | wako rolety

Ponadczasowe osłony okienne

Sterowanie żaluzji drewnianych

W żaluzjach drewnianych kluczowy element stanowią lamele. Obrót lameli pozwala na precyzyjną regulację ilości wpadającego światła bez konieczności podnoszenia żaluzji, dzięki czemu sami decydujemy o tym, ile promieni słonecznych chcemy wpuścić do naszego wnętrza. Płynną pracę zapewnia zastosowanie dostępnych mechanizmów, najczęściej ten rodzaj osłon sterowany jest ręcznie za pomocą sznurków lub łańcuszka.

Klienci ceniący komfort i nowoczesność mają możliwość zastosowania różnych form sterowania elektrycznego:

  • przewodowe
  • radiowe
  • bateryjne

Dzięki możliwości połączenia z systemem inteligentnego zarządzania domem, produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Płynniejsza kontrola ilości światła

Rozmiary lameli

Jesteśmy dumni z przedstawienia naszego produktu, który posiada wiele zalet, jedną z nich jest wszechstronność szerokości lameli. Dostępne opcje wahają się od 25 mm do 70 mm, dzięki czemu możesz wybrać idealną szerokość, aby osiągnąć pożądany efekt. Dodatkowo, regulowane lamelki zapewniają wygodny sposób na kontrolowanie ilości światła, które wpada do Twojego domu lub biura.

Nasze drewniane żaluzje są wyjątkowym dodatkiem do każdego okna, a ich charakterystyczny wygląd dodaje elegancji i piękna do każdego pomieszczenia. Jesteśmy dumni z rzemiosła i dbałości o szczegóły, jakie wkładamy w produkcję naszych produktów, dzięki czemu nasze żaluzje mogą być dopasowane do niemal każdego rozmiaru lub kształtu okna. Sprawia to, że nie tylko doskonale wpasowują się w domu, ale także w dużych przestrzeniach komercyjnych z unikalnym układem okien. Efektem końcowym jest zapierająca dech w piersiach atmosfera, którą tylko nasze drewniane żaluzje potrafią stworzyć.

żaluzje drewniane | wako rolety

Parametry techniczne

żaluzje drewniane | wako rolety

Innowacyjne rozwiązania

Ciekawa alternatywa

Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania dla swoich okien, warto rozważyć żaluzje z tworzywa-sztucznego imitujące drewno – FAUX WOOD. Żaluzje te są wykonane z mieszanki kompozytu PVC i naturalnego drewna, co daje im unikalny i naturalny wygląd, niemal identyczny z prawdziwymi żaluzjami drewnianymi. 50-milimetrowe szlaczki są idealne do stworzenia bogatej, ciepłej atmosfery w Twoim domu. W odróżnieniu od drewnianych żaluzji, FAUX WOOD jest bardzo odporny na deformacje, rozwarstwienie i łuszczenie.

Co więcej, mają dodatkową zaletę, jaką jest odporność na wilgoć, co czyni je idealnymi dla kuchni, łazienek i innych wilgotnych miejsc w Twoim domu. Ze względu na swoją teksturę i funkcjonalność, żaluzje FAUX WOOD zyskują na popularności, stając się coraz bardziej popularnym wyborem dla właścicieli domów. Dlaczego więc nie spróbować ich samemu i zobaczyć różnicę?

Może zainteresuje cię również:

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: