Żaluzje pionowe (vertikale)

Żaluzje pionowe (Vertikale) to najczęściej wybierane osłony okienne do pomieszczeń biurowych. Tkaniny podgumowane umożliwiają pracę na komputerze nawet przy dużym nasłonecznieniu. Żaluzje pionowe zbudowane są z szerokich pasów tkanin, które połączone są za sobą łańcuszkiem lub sznurkiem. Verticale można rozsuwać na boki oraz zmieniać położenie poszczególnych pasów. Komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji. Vertikale mają zastosowanie w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze. Dostępny system sprawdza się także we wnętrzach ze skosami oraz z pionowymi lub poziomymi kształtami łukowymi. Żaluzje pionowe montuje się do ściany lub sufitu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi wariantami osłon okiennych, jakie posiadamy w swojej ofercie. Duży wybór żaluzji  poziomych, żaluzji plisowanych oraz zasłon panelowych firmy WAKO rolety żaluzje.

Strona korzysta z plików cookies jedynie w celach statystycznych. Żadne dane osobowe odwiedzających nie są przechowywane.x