Zasłony i firany

Drazek sterujacy
Sterowanie elektryczne

Zasłony i firany są klasyczną formą przesłon okiennych. Od wielu lat popularne w każdym domu i mimo zmieniających się trendów, zawsze znajdują swoich miłośników. Dzięki temu, że nadają wnętrzom ciepły i elegancki charakter, często są wykorzystywane w aranżacjach przygotowywanych przez architektów.

W swojej ofercie proponujemy zasłony i firany na przelotkach, na taśmie Wave, na taśmach marszczonych, na szelkach, fleksach bądź klipsach magnetycznych, które w połączeniu z naszymi produktami takimi jak: karnisze, szyny sufitowe KS, szyny sterowane elektrycznie, stanowią doskonałą ozdobę każdego wnętrza.

Do zasłon w pokojach dziecięcych proponujemy wykonanie poduszek i narzut/kocyków z tej samej tkaniny dziecięcej,  które w połączeniu z polarem minky sprawią, że pokoje naszych milusińskich będą słodkie i przytulne.

Zapraszamy do obejrzenia wzornika z tkaninami dziecięcymi oraz tkaninami minky, z których możecie Państwo skomponować własne zestawienia tkanin w poduszkach i kocach. Zachęcamy również do obejrzenia wzornika z karniszami i szynami sufitowymi w zakładce e-katalog: http://wakorolety.pl/oferta/e-katalog/

Strona korzysta z plików cookies jedynie w celach statystycznych. Żadne dane osobowe odwiedzających nie są przechowywane.x